+421 57 488 06 26 [email protected]
blank
blank

Kontrola kvality

Kvalita je dôležitou a neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej stratégie vo VSK PRO-ZEO. Preto sme zaviedli prísny systém kontroly kvality.

Vďaka prvotriednemu oddeleniu zabezpečenia kvality s nadnárodným tímom neustále kontrolujeme najnovšie štandardy, implementujeme špičkovú technológiu pre bezpečnosť produktov a implementujeme testovacie postupy v rôznych fázach.

Neustále sa snažíme zlepšovať kvalitu a bezpečnosť nielen našich produktov, ale pomáhame aj našim partnerom pri plnení rovnakých interných noriem kvality. Ubezpečujeme našich zákazníkov, že kŕmne suroviny, kŕmne doplnkové látky a premixy, ktoré si zaobstarávajú, sú bezpečné z hľadiska kvality, sledovateľnosti a spoľahlivosti. Okrem toho vás môžeme uistiť, že naše produkty sú ekologické, šetrné k životnému prostrediu a vyrobené bez trhacích prác, čo vedie k nižšiemu vplyvu na životné prostredie a čistejšiemu konečnému produktu.

Všetky naše produkty zo zeolitu sú podložené rozsiahlymi údajmi z výskumu a vývoja a poskytujú vynikajúce technické služby. To sa realizuje držaním najrelevantnejších značiek kontroly kvality FAMI QS, ISO 9001 a QS system.
Ich dodržiavanie a implementácia tvoria pevný základ systému kontroly kvality VSK PRO–ZEO a výsledkom je bezkonkurenčná úroveň bezpečnosti a kvality, ktorá je uznávaná na celom svete.

Pozrite si našu akreditáciu nižšie ↓

Politika kvality

blank

Certifikát ISO 9001:2015

blank

Certifikát FAMI-QS

blank

Navigovať

Domov

Čo je to zeolit?

Naše produkty

Naša spoločnosť

Kontrola kvality

Kontaktujte nás

Ochrana súkromia

Kontaktné údaje

VSK PRO-ZEO sro
Južná trieda 125
SK 040 01 Košice

Výrobný závod
Lom Kučín 139
094 21 Nižný Hrabovec

Certifikáty

blank

Člen skupiny

blank